pokonywaliśmy razem góry, a potknęliśmy się o kamień.
wiesz, jak ciężko iść do przodu przed oczami mając wczoraj?
muszę się ogarnąć. poukładać ten chwilowy burdel uczuć.
bramki są trzy: ona, ja, wypierdalaj.
kocham Cię. no i kto teraz jest hardcorem ?
nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, ale kiedy zobaczyłam Cię poczułam jak miękną mi nogi i serce przyśpiesza.
i znów mam ochotę pierd*lnąć uczuciami o ścianę.
Zareklamuj się na stronie. wystarczy kliknąć.
Obserwatorzy Bloga
poniedziałek, 4 października 2010
Opisowo (Część 3)
`Tu właśnie chodzi o to, by mieć wokół tych, co są cenniejsi niż złoto...
metoda "ch*j mnie to obchodzi" najlepszą by przetrwać na tym świecie.
chcę być jedyną, która sprawia, że jesteś szczęśliwy.
dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem.
żyć tak, by przeżyć naprawdę każdy dzień, każdą chwilę, przeżyć to wszystko w sobie, a nie obok siebie.
bo niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy.
metoda "ch*j mnie to obchodzi" najlepszą by przetrwać na tym świecie.
chcę być jedyną, która sprawia, że jesteś szczęśliwy.
dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem.
żyć tak, by przeżyć naprawdę każdy dzień, każdą chwilę, przeżyć to wszystko w sobie, a nie obok siebie.
bo niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy.
Subskrybuj:
Posty (Atom)