Zareklamuj się na stronie. wystarczy kliknąć.

Obserwatorzy Bloga

niedziela, 8 maja 2011

Cytaty (Część 32)

słuchaj Skarbie byłeś dla mnie wszystkim 

miłość po prostu jest. bez definicji. kochaj i nie żądaj zbyt wiele.
po prostu kochaj 

prawdziwa miłość przetrwa każdą rozłąkę.

dla mnie tylko jeden znak sie liczy:
wszystkie drogi prowadzą do ciebie

licz tylko na siebie, jeśli umiesz liczyć

chociaż Bóg kobiete stworzył z żebra mężczyzny, nie oznacza
to , że jest jego własnością

nie wiem co robić gdy z toba nie jestem

niedziela, 1 maja 2011

Cytaty (Część 31)

gubisz ostrość, wspomnień kalejdoskop.. :D



taaaaakie dni mają coś w sobie. ;> :D.




W herbacie zatapiam dzień. : dddd




nie spinam włosów w kucyk. moją ulubioną zabawą jest życie ;) lubię być głośna, gdy nie wolno.. lubię być cicho gdy niewypada... nienawidzę świata, a świat mnie kocha. ; D




w twarz zaśmiać się światu .. ; )




Chodźmy do światła by wygrać lepszą przyszłość . ;)



By w przyszłość bezczelnie patrzeć Wyciągnąć środkowe palce.. (;




-W moim zamku ze szkła wszystko jest przezroczyste.
-Na przykład?
-Okna zrobione są z łez
-A mury?
-Z duszy.
-Jak to z duszy? Duszy nie ma. I co wszyscy mogą sobie tam wejść?
-Tak, bo to właśnie o to chodzi.
-A drzwi?
-Z serca...; ).


Popołudnia bezkarnie cytrynowe xdd ; )