Zareklamuj się na stronie. wystarczy kliknąć.

Obserwatorzy Bloga

środa, 5 października 2011

75



Kocham Cię, bo ty mnie kochasz.
Kocham Cię za to, że jesteś.
Kocham Cię, bo jesteś moim szczęściem.
Kocham Cię a nie kogoś innego.
Kocham Cię, bo jesteś przyjacielem.
Kocham Cię, gdy jesteś przy mnie.
Kocham Cię, gdy cię nie ma.
Kocham Cię zawsze.

Kocham Cię wszędzie.
Kocham Cię, gdy rozmawiamy.
Kocham Cię, gdy na mnie patrzysz.
Kocham Cię jak nikogo na świecie.
Kocham Cię za wszystko.
Kocham Cię, gdy mnie przytulasz.
Kocham Cię, gdy się kłócimy.
Kocham Cię za to, że we mnie wierzysz.
Kocham Cię, bo jesteś wyjątkowy.
Kocham Cię za to, jaki jesteś.
Kocham Cię, bo mnie rozumiesz.
Kocham Cię za twój uśmiech.
Kocham Cię za twoje całusy.
Kocham Cię za łzy.
Kocham Cię za radość.
Kocham Cię za smutek.
Kocham Cię, gdy mi się śnisz.
Kocham Cię, gdy mówisz, że mnie kochasz.
Kocham Cię, rano.
Kocham Cię po południu.
Kocham Cię wieczorem.
Kocham Cię w nocy.
Kocham Cię zawsze.
Kocham Cię na zawsze.
Kocham Cię za wszystko i za nic.
Kocham Cię za wrażliwość.
Kocham Cię za wszystko, co robisz.
Kocham Cię za to ze mnie wspierasz.
Kocham Cię całym serduszkiem.
Kocham Cię, bo mogę na ciebie liczyć.
Kocham Cię na pewno.
Kocham Cię, bo jesteś dla mnie całym światem.

niedziela, 2 października 2011

74

 bo ty jesteś taki łał .; *

`Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna, jak przy nikim innym na świecie. ;****

To niesamowite ile radości człowiekowi może sprawić jeden głupi sms... ;]

Przed   zakochaniem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każde serce niewłaściwie stosowane zagraża twojemu życiu lub psychice.

i dlaczego tak cholerenie szybko bijesz , gdy go widzisz ? głupie serce 
Zakochałam się. Dasz wiarę?

proszę, nie uśmiechaj się na do widzenia. będzie mi łatwiej.

A Ty z minuty na minutę stajesz się dla mnie ważniejszy.;*

bądź moim Tristanem, pierdolonym Romeem, nawet Shrekiem, ale bądź.! ;*

;* - niby tylko dwukropek i gwiazdka , ale jeśli dostane to od Ciebie to jestem w siódmym niebie .

Ja wcale nie tęsknie! czasem tylko czuję się samotna...
Ja wcale nie myślę! czasem tylko nie mogę zasnąć...
Ja wcale nie wspominam! czasem tylko myśli biegną w złą stronę...
Ja wcale nie kłamię! czasem tylko próbuję zmienić prawdę...
Ja wcale nie czekam! czasem tylko lubię usiąść przy oknie...
Ja wcale nie upadam! czasem tylko jestem trochę słaba...
Ja wcale nie kocham!

Pierdolona nadzieja pozwala mi wierzyć w jakieś beznadziejne cuda, które nie istnieją. napewno nie w moim życiu.'

Ona musiała się zauroczyć ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy chciała dać mu znak i wyrazić wszystko ale zawsze rezygnowała, kiedy On stał blisko.

I w sumie mogę przyznać, że kocham ten stan, kiedy na korytarzu szkolnym, spoglądasz na mnie, a moim jedynym problemem jest to czy dobrze wyglądam... ;)

I gdy wpatrywałeś mi się tak głęboko w oczy poczułam, że mam to, o czym marzyłam od dziecka. <33

marzenie na dziś? aby teraz było tylko lepiej, żeby już się nie spierdoliło ..
Proszę Pana , czy coś Pan dodaje do swych oczu , że czuję się od nich uzależniona ?

czasem chciałabym wziąć ten głupi telefon do ręki , napisać Ci jak bardzo mi zależy . no ale po co ? skoro Ty i tak nigdy nie odpiszesz tak jakbym chciała .
a Twoje imię markerem pisane na szkolnej ławce <33

Żałosne nasłuchiwanie dźwięku telefonu, który nigdy nie dzwonił.

droga matematyko, nie zamierzam dłużej rozwiązywać twoich problemów, mam wystarczająco własnych.

gustuje w Twoim smaku i stylu <3

ma brązowe oczy i kurde jest śliczny  < 3

Mój Ci on. Krzykiem Boże chroń, Go od innych rąk!

80% dziewczyn ma chłopaka , pozostałe 20% ma mózg

Sorry. Mam uczulenie na pierdolenie głupot.

mam ochotę , na ciastko , Ciebie , budyń , Ciebie , lody , no i chyba jeszcze Ciebie?;)



schrupię Twój uśmiech jak tonę ciasteczek ; *