Zareklamuj się na stronie. wystarczy kliknąć.

Obserwatorzy Bloga

wtorek, 1 listopada 2011

88



zapomnij , że kiedyś oddałabym wszystkie swoje pluszaki , za jeden Twój pocałunek , wszystkie lizaki za jedno spojrzenie , wszystkie żelki , za jedno objęcie ramionami , i wszystkie błyszczyki za jebane :* wysłane w smsie . widzisz ? zyskałbyś 923847 pluszków 82746 lizaków 9847593 żelek i 8782 błyszczyków . Przynamniej miałbyś co wręczać swojej nowej dziewczynie . ;/


 
nienawidzę myśleć o chłopaku, który od miesięcy ma mnie w dupie.


 

nie mów o nim, nie mów o jego kumplach, nie wypowiadaj nazwy miejscowości w której mieszka, nie wspominaj o kolesiach którzy noszą takie imię, jak on . nie rób tego, jeśli chcesz żebym jakoś się trzymała !



 
Gdybym była bardzo miła, inżyniera bym zdobyła. Nie byłby to żaden gbur, znosiłby mi worki złota z gór. A ja jestem właśnie taka i takiego mam chłopaka...


 

szukała szczęścia tam, gdzie nie było jej dane, szukała tam gdzie zbyt głęboko zakopane, nie widziała tego co ma koło siebie, co może dać jej więcej niż wszystkie gwiazdy na niebie.



 

zaczęłam od fot. skasowałam. nie wytrzymałam długo, przywróciłam je znowu. później numer telefonu. i tak znałam na pamięć, więc nic to nie dało. zapisałam Cię inaczej, ale kurcze odczytywałam tak jak przedtem. przed snem myślałam o innych, ale i tak widziałam Twoje źrenice. wyprałam " Twoją " ulubioną bluzę. ale nadal pachniała Tobą. skasowałam nr gg. ale na chwilę, musiałam przecież widzieć Twój opis. chciałam zapomnieć, ale zapukałeś do drzwi. i znowu ten sam rzeczy stan. -.-'


 
powycinała czerwone serduszka różnych rozmiarów i przykleiła je po całym pokoju usiadła na łóżku wpatrując się w nie i powtarzając sobie ciągle '' kocham cię , kocham cię ... '' wchodzi jej mama pyta '' dziecko ! coś ty zrobiła ? :o co się stało ? - zakochałam się !



Zmieniła się, wiesz? Nie poznałbyś jej. Nie chciała tego. Jest jednak nadzieja, że z powrotem się odmieni. Potrzebuje tylko pomocy, choć nigdy sie do tego nie przyzna ani o nią nie poprosi.


i było dobrze, i było fajnie - ale przecież zawsze trzeba coś zjebać, no jasne.

 

Jedyne na co mam ochotę, to całkowity, kompletny reset.




chciałbym móc odwrócić wszystko.. cofnąć czas 




Życie szybko gna, ale nie zatrzyma mnie żadna słona łza.







Z uśmiechem, pozytywnie i do przodu.





idę przed siebie, choć czasem pękam. próbuje sobie przypomnieć twoją twarz, bo nie pamiętam. czasem też klękam, ślę modlitwę w intencji. bardzo Cię kocham ! to dla Ciebie chcę być lepszy.







szczescie- to nie jest dobra oznaka, oznacza to tylko, ze smutek spoznil sie na pociag i zaraz przyjedzie

87

Jest ktoś jedyny, kto ból szybko łagodzi.
Co mą każdą smutną chwile jednym uśmiechem osłodzi.
Jest ktoś daleki i bliski, ktoś tajemniczy i znany.
Jest ktoś najbliższy mi z ludzi i najbardziej przeze mnie kochany.



I jakiego by błędu nie popełnił ona i tak znalazłaby jakieś sensowne usprawiedliwienie.

nigdy nie mów nigdy , bo nigdy nie wiesz co może zdarzyć się KIEDYŚ . 



przepraszam moje włosy że niszcze je prostowinicą, przepraszam moje serce, że niszcze je tobą.



powinno istnieć jedenaste przykazanie: Nigdy nie opuścisz tych, którzy cię kochają



Trzeba mieć talent, żeby umieć tak wszystko idealnie spierdolić.



Pytasz co u mnie? Po staremu. Nadal jesteś dla mnie najważniejszy.


MIJAMY SIĘ PO PROSTU..ŁAPIĄC KRÓTKIE MOMENTY WYMUSZONEGO SZCZĘŚCIA.


Tak. To ja leżę tu. Jestem piękna jak ze snu.Tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę.

popełniam ogromny błąd. cholernie ogromny - ale nie potrafię inaczej.ciągnie mnie do tego jak ćpuna do heroiny.