Zareklamuj się na stronie. wystarczy kliknąć.

Obserwatorzy Bloga

piątek, 10 grudnia 2010

Miłosne (Część 5)

`tęsknie za kimś kogo prawie w ogóle nie znam.


`moja nieobecność chyba nie zrobiła na Tobie wrażenia.


`w tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania.


`pokaż swą prawdziwą wartość i spraw by każdego dnia żałował swej decyzji coraz bardziej.


`każda sekundę zapamiętać i docenić.


`w tym zwariowanym świecie miłość kończy się zanim się zacznie.


`siedziała ściśnięta pomiędzy przeszłością i utraconą przyszłością i poczuła że się dusi. Nie powinna tam być.


`szukam innego świata. Bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. Czegoś, co nie jest plastikowe i przereklamowane


`nie mam już na Ciebie ochoty, na miłość w sumie też nie.


`czekanie to los kobiet. Trzeba to zrozumieć.


`dla całego świata możesz być nikim, ale dla kogoś możesz być całym światem.


`kiedy odszedłeś miałam wrażenie że straciłam jakąś część siebie,jakbym umierała co dzień po kawałku.


`to jest taka tęsknota o której on nie ma pojęcia, a moje serce toczy walkę z rozumem.


`skarbie , zawsze znajdę czas na wypowiedzenie : fakaj się .


`kocham cię, prościej nie umiem .

środa, 24 listopada 2010

Miłosne (Część 4)

- `~ Za Twój uśmiech milion gwiazd za Twój dotyk słońca blask ~ `

-Z kimś...Z kimś takim jak Ty na koniec świata mogę iść...


-Gdy cie nie ma płacze i opanować się nie mogę Kocham:*


-Jeśli miłość to narkotyk,jestem ćpunką...;p


-Co mam pisać [?] Kocham Cie [?] [!] Przecież wiesz...Kocham [!] ;* 


-"Chcę żeby zawsze tak już było, by nigdy to się już nie zmieniło... "


-Jesteś pierwszą myślą gdy wstaje rano i ostatnią gdy kładę się spać :*


-Wtulić Się W Twój Oddech I Zapach Twojego Ciała ... Kocham Cię


-Jak Ogień Się Pali Jak Woda Się Leje Tak Moje Serce Za Twoim Szaleje<3 


-Chcę Tylko Ciebie,dla Ciebie Chcę Żyć I O Tobie Tylko Śnić=*


-Kocham Ciebie Tylko Ciebie z Tobą czuję się jak w niebie!


-Chciałabym tak bezwiednie poczuć dotyk Twoich ust...



-Każda chwila z Tobą to szczęście, którego nie oddam nikomu!


-Jak wytłumaczyć tobie mam, że jesteś wszystkim tym co mam??


-Kocham Cię, bo jesteś jak jasny promień słońca w pochmurny dzień..


-Zabiorę Cię właśnie tam...gdzie jutra słodki smak...


-Słuchaj Skarbie jesteś dla mnie wszystkim :*


-..wystarczy jeden człowiek, aby zmienić swoje życie na zawsze... KC:*


-Gdy spojrzenia się spotkały mocniej zabiło serce.. :*


-Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni.


-Miłość niech tańczy w nas, już nie istnieje dla nas czas...


-Ta noc zmieniła mnie..Już nie boje się ..wiem że Ty kochasz mnie..


- ...powiedz ze oddychasz bo i ja oddycham...