`tęsknie za kimś kogo prawie w ogóle nie znam.
`moja nieobecność chyba nie zrobiła na Tobie wrażenia.
`w tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania.
`pokaż swą prawdziwą wartość i spraw by każdego dnia żałował swej decyzji coraz bardziej.
`każda sekundę zapamiętać i docenić.
`w tym zwariowanym świecie miłość kończy się zanim się zacznie.
`siedziała ściśnięta pomiędzy przeszłością i utraconą przyszłością i poczuła że się dusi. Nie powinna tam być.
`szukam innego świata. Bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. Czegoś, co nie jest plastikowe i przereklamowane
`nie mam już na Ciebie ochoty, na miłość w sumie też nie.
`czekanie to los kobiet. Trzeba to zrozumieć.
`dla całego świata możesz być nikim, ale dla kogoś możesz być całym światem.
`kiedy odszedłeś miałam wrażenie że straciłam jakąś część siebie,jakbym umierała co dzień po kawałku.
`to jest taka tęsknota o której on nie ma pojęcia, a moje serce toczy walkę z rozumem.
`skarbie , zawsze znajdę czas na wypowiedzenie : fakaj się .
`kocham cię, prościej nie umiem .
Zareklamuj się na stronie. wystarczy kliknąć.
Obserwatorzy Bloga
piątek, 10 grudnia 2010
środa, 24 listopada 2010
Miłosne (Część 4)
- `~ Za Twój uśmiech milion gwiazd za Twój dotyk słońca blask ~ `
-Z kimś...Z kimś takim jak Ty na koniec świata mogę iść...
-Gdy cie nie ma płacze i opanować się nie mogę Kocham:*
-Jeśli miłość to narkotyk,jestem ćpunką...;p
-Co mam pisać [?] Kocham Cie [?] [!] Przecież wiesz...Kocham [!] ;*
-"Chcę żeby zawsze tak już było, by nigdy to się już nie zmieniło... "
-Jesteś pierwszą myślą gdy wstaje rano i ostatnią gdy kładę się spać :*
-Wtulić Się W Twój Oddech I Zapach Twojego Ciała ... Kocham Cię
-Jak Ogień Się Pali Jak Woda Się Leje Tak Moje Serce Za Twoim Szaleje<3
-Chcę Tylko Ciebie,dla Ciebie Chcę Żyć I O Tobie Tylko Śnić=*
-Kocham Ciebie Tylko Ciebie z Tobą czuję się jak w niebie!
-Chciałabym tak bezwiednie poczuć dotyk Twoich ust...
-Każda chwila z Tobą to szczęście, którego nie oddam nikomu!
-Jak wytłumaczyć tobie mam, że jesteś wszystkim tym co mam??
-Kocham Cię, bo jesteś jak jasny promień słońca w pochmurny dzień..
-Zabiorę Cię właśnie tam...gdzie jutra słodki smak...
-Słuchaj Skarbie jesteś dla mnie wszystkim :*
-..wystarczy jeden człowiek, aby zmienić swoje życie na zawsze... KC:*
-Gdy spojrzenia się spotkały mocniej zabiło serce.. :*
-Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni.
-Miłość niech tańczy w nas, już nie istnieje dla nas czas...
-Ta noc zmieniła mnie..Już nie boje się ..wiem że Ty kochasz mnie..
- ...powiedz ze oddychasz bo i ja oddycham...
-Z kimś...Z kimś takim jak Ty na koniec świata mogę iść...
-Gdy cie nie ma płacze i opanować się nie mogę Kocham:*
-Jeśli miłość to narkotyk,jestem ćpunką...;p
-Co mam pisać [?] Kocham Cie [?] [!] Przecież wiesz...Kocham [!] ;*
-"Chcę żeby zawsze tak już było, by nigdy to się już nie zmieniło... "
-Jesteś pierwszą myślą gdy wstaje rano i ostatnią gdy kładę się spać :*
-Wtulić Się W Twój Oddech I Zapach Twojego Ciała ... Kocham Cię
-Jak Ogień Się Pali Jak Woda Się Leje Tak Moje Serce Za Twoim Szaleje<3
-Chcę Tylko Ciebie,dla Ciebie Chcę Żyć I O Tobie Tylko Śnić=*
-Kocham Ciebie Tylko Ciebie z Tobą czuję się jak w niebie!
-Chciałabym tak bezwiednie poczuć dotyk Twoich ust...
-Każda chwila z Tobą to szczęście, którego nie oddam nikomu!
-Jak wytłumaczyć tobie mam, że jesteś wszystkim tym co mam??
-Kocham Cię, bo jesteś jak jasny promień słońca w pochmurny dzień..
-Zabiorę Cię właśnie tam...gdzie jutra słodki smak...
-Słuchaj Skarbie jesteś dla mnie wszystkim :*
-..wystarczy jeden człowiek, aby zmienić swoje życie na zawsze... KC:*
-Gdy spojrzenia się spotkały mocniej zabiło serce.. :*
-Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni.
-Miłość niech tańczy w nas, już nie istnieje dla nas czas...
-Ta noc zmieniła mnie..Już nie boje się ..wiem że Ty kochasz mnie..
- ...powiedz ze oddychasz bo i ja oddycham...
Subskrybuj:
Posty (Atom)