" A dziś jak małe dziecko chciała zapomnieć wszystko jedząc najbardziej czekoladowe cukierki "
" Podobno każda miłość jest tą pierwszą. Ok z tym się zgodzę. Ale co z faktem że nie chcę jej . Bo nie chce płakać. A zjawi się On ten co ma to cudo w sercu ... I juź kochać chce.. Dlaczego tak"
" Dla Niego udawała że wszystko jest Okej.... Że przyjaźń wystarczy Jej...."
" Dziękując Ci za smutek jaki dałeś Mi - zrewanżuje się i życząc ci Pięknych dni:) "
" -Tak trudno zrozumieć to.
- Co takiego?
- Iż kilka godzin z Nim jest najcudowniejszym przeżyciem choć jest powtarzane kilkaset razy "
" Jak On mógł powiedzieć Mi to.... Że nie chce kochać Mnie.. Być dla Mnie... Tylko dlatego żeby nie skrzywdzić Mnie..."
"-Od dziś zamierzam być grzeczna;)
-Ty po co przecież wolisz małą niegrzeczną dziewczynką
- Tak ale teraz sobie wymyśliłam że w tym roku chce od Gwiazdora właśnie Jego;D"
Zareklamuj się na stronie. wystarczy kliknąć.
Obserwatorzy Bloga
poniedziałek, 24 stycznia 2011
niedziela, 23 stycznia 2011
Cytaty (Część 14)
` To jest mój świat , czasem idealny , czasem pełen wad .
To jest mój świat , czasem słodki uśmiech , czasem słona łza .
To jest mój świat , otula mnie jak zbroja i chroni mnie od zła .
To jest mój świat , jedna miłość siostra , jedna miłość brat .
< 3
` Nie myśl o tym , co wydarzy się za parę lat ,
Tu i teraz to jest twój świat . ;))
Nie myśl o tym , co wydarzy się za parę dni ,
Chwila jest piękna nie marnuj tych chwil . ;p
< 3
Jeden puzel . Tyle zabrakło w mojej układance .
Niby jeden , mały , nic nie znaczący element
, a tak potrafił rozwalić wszystko co miałam , na co czekałam .
Jeden ruch i życie nie jest takie , jakie powinno być . ;(
To jest mój świat , czasem słodki uśmiech , czasem słona łza .
To jest mój świat , otula mnie jak zbroja i chroni mnie od zła .
To jest mój świat , jedna miłość siostra , jedna miłość brat .
< 3
` Nie myśl o tym , co wydarzy się za parę lat ,
Tu i teraz to jest twój świat . ;))
Nie myśl o tym , co wydarzy się za parę dni ,
Chwila jest piękna nie marnuj tych chwil . ;p
< 3
Jeden puzel . Tyle zabrakło w mojej układance .
Niby jeden , mały , nic nie znaczący element
, a tak potrafił rozwalić wszystko co miałam , na co czekałam .
Jeden ruch i życie nie jest takie , jakie powinno być . ;(
Subskrybuj:
Posty (Atom)